Hudební koncert

Vážení bývalí žáci a příznivci ZŠ Hodějice,

v pátek 18. 10. 2019 v 18 hodin bude naše škola pořádat hudební a taneční večer v místní sokolovně.  Chtěli bychom Vás požádat o aktivní účast na tomto večeru. Díky Vaší účasti (zpěv, tanec, hra na hudební nástroj) získá vystoupení našich současných žáků i „mimoškolní“ rozměr a Vy se na chvíli budete moci stát znovu součástí dění v hodějické škole.

Peněžní prostředky získané ze vstupného  věnujeme  Nellince Cigánkové na její transparentní účet. Pokud nám můžete pomoci, ozvěte se, prosím, do 15.9. 2019 Vlaďce Durdové na tel.číslo: 737 773 970 nebo 775 063 373, domluvíme podrobnosti. Jestliže se rozhodnete nevystupovat, podpořte nás, prosím, propagací této akce mezi své známé. Informace o koncertě můžete sdílet i na sociálních sítích, a to prostřednictvím této facebookové události.

Děkujeme za pomoc.

Za ZŠ Hodějice V. Durdová