ZŠ Hodějice

Škola

Základní škola Hodějice

Škola

• Základní škola Hodějice je škola se třemi samostatnými postupnými ročníky, do kterých dochází žáci z Hodějic a z nedaleké obce Němčany.
  • Budova základní školy se nachází v okrajové části vesnice. Jedná se o budovu s mnohaletou školní tradicí. Škola využívá k výuce tři třídy, tělocvičnu, počítačovou učebnu. Součástí školy je družina a venkovní hřiště.
  • Ve školní budově je dále umístěna  jídelna, obědy se dováží z nedaleké mateřské školy.
  • Základní škola Hodějice již řadu let kooperuje se Základní školou Němčany, díky této spolupráci se nám daří zajistit naplněnost tříd v obou školách.
  • Předností naší školy je právě její velikost, díky níž můžeme vytvořit rodinné prostředí jak pro žáky, tak i pro rodiče a zaměstnance školy.