ZŠ Hodějice

ID datové schránky: vzhuw4j

Název projektu: Vzdělání pro všechny
Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0008761

Cíl projektu: Díky projektu budou vytvořeny lepší podmínky pro společné vzdělávání žáků na naší škole.

Název projektu: Venkovní tělocvična

Cíl projektu: Díky projektu bylo vytvořeno hřiště pro děti s řadou cvičících prvků. Děti mohou hřiště využívat jak při výuce, tak v družině a ve volném čase, čímž podporujeme aktivní trávení času a zdravý životní styl.

Projekt byl spolufinancován Jihomoravským krajem. Dále bychom chtěli poděkovat za sponzorský dar firmě Milmar.

logologo

Název projektu: Venkovní učebna

Cíl projektu: V rámci projektu byla vybudována prostorná venkovní učebna v areálu školní zahrady. Díky této venkovní učebně budou mít děti možnost vybudovat si bližší vztah k přírodě, ať již v rámci běžné výuky či jiných aktivit. Učebna také umožňuje pedagogům propojit širokou škálu předmětů s venkovním prostředím a školní zahradou. V neposlední řadě se učebna stane příjemným prostorem pro trávení času v parných měsících.

Projekt byl spolufinancován Jihomoravským krajemzřizovatelem školy obcí Hodějice.

logo JMK